DR.VET

Privatumo politika

DR.VET rūpinasi Jūsų privatumu, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo, tvarkymo, naudojimo ir saugojimo principais.


Skirkite laiko peržiūrėti šį pranešimą, skirtą paaiškinti, kokie Jūsų asmeniniai duomenys yra surenkami, kaip jie panaudojami ir kokios yra Jūsų teisės.

UAB Vet ventures ("DR.VET", "mes" arba "mus/mums") yra asmeninių duomenų, surinktų per www.drvet.lt ir bet kurį susijusį puslapį, kontroliuojantis juridinis vienetas.


Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.


Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.


Kokie asmens duomenys renkami?


Jūsų pateikta informacija: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, atsiliepimai apie mūsų paslaugas ir bet kokia informacija, kuria pasidalinate naudojantis mūsų puslapiu.


Užsakymų ir apmokėjimų informacija, kai ką nors užsisakote iš mūsų ar naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu (pvz. kredito/debeto kortelės duomenys bei pristatymo informacija).


Jūsų susisiekimo su mumis įrašai (pvz. jei bendraujate su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ar susisiekiate su mumis socialinių tinklų pagalba).


Informacija, kurią įvedate dalyvaudami konkursuose ar apklausų metu.


Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).


Kur naudojama jūsų informacija?


Priklausomai nuo to, kaip naudojatės mūsų Internetiniu Puslapiu, Jūsų susisiekimas su mumis bei Jūsų duoti leidimai, kurių dėka naudojame Jūsų asmeninius duomenis, skirti šiems tikslams:


 • Jūsų registracijai svetainėje, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.

 • Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.

 • Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.

 • Tam, kad valdytume ir atsakytume į bet kokius klausimus ar nusiskundimus, pateiktus klientų aptarnavimo skyriui.

 • Tam, kad personalizuotume Internetinį Puslapį pagal Jus ir rodytume turinį, kuris, mūsų manymu, Jus labiausiai domina, t.y. paremtą Jūsų paskyros informacija, pirkimų istorija ir naršymo aktyvumu.

 • Tam, kad galėtume prižiūrėti ir tobulinti Internetinį Puslapį bei stebėti jo naudojimą.

 • Prekybos apžvalgai, pvz. galime susisiekti su Jumis dėl Jūsų nuomonės apie išbandytus produktus.

 • Tam, kad galėtume Jums siųsti prekybinius pranešimus bei rodyti tikslinę reklamą, turėdami Jūsų sutikimą ar kito pobūdžio leidimą.

 • Saugumui užtikrinti, kad aptiktume sukčiavimą ir galėtume apsaugoti save bei trečiąsias šalis.

 • Tam, kad galėtume laikytis mūsų legalių ir reguliacinių įsipareigojimų.

Mes pasikliaujame duomenų apsaugos įstatymu, kad galėtume naudoti Jūsų asmeninius duomenis:


 • Nes duomenų apdorojimas yra būtinas tam, kad galėtume vykdyti ar sukurti naują kontraktą su Jumis (pvz. kai atliekate užsakymą, mes naudojame Jūsų asmeninius duomenis tam, kad įvykdytume apmokėjimą ir tęstume Jūsų užsakymą).

 • Nes gavome Jūsų leidimą (pvz. kai pateikiate užsakymą, kurioje įvedate pasirenkamą informaciją savo paskyros profilyje, arba jei sutinkate gauti reklamą iš mūsų).

 • Nes tai yra paremta mūsų, kaip el. komercinių paslaugų tiekėjo, teisėtais interesais, kad galėtume palaikyti ir reklamuoti savo paslaugas. Mes visada siekiame suprasti daugiau apie mūsų pirkėjus tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius pasiūlymus.

 • Mes naudojame informaciją apie Jus tam, kad pritaikytume Internetinio Puslapio vaizdą pagal Jus, padarytume jį įdomesnį ir aktualesnį, pateiktų produktų bei pasiūlymų pagalba.

Rinkodara


Mes mėgstame komunikuoti su mūsų klientais, todėl, priklausomai nuo Jūsų rinkodaros nustatymų, mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis tam, kad galėtume išsiųsti Jums reklamines žinutes elektroniniu paštu, telefonu ar tiesiai į namus. Kai kurie pranešimai gali būti pritaikyti Jums remiantis Jūsų naršymo ir pirkimo istorija bei kita mūsų saugoma informacija apie Jus.


Jei nebenorite, kad susisiektume su Jumis reklaminiais tikslais (o gal kaip tik norėtumėte aktyvuoti šią funkciją!), Jūs galite pakeisti savo nustatymus bet kuriuo metu susisiekę su mumis arba spustelėdami "atsisakyti prenumeratos" bet kuriame laiške, ar atnaujindami nustatymus savo paskyroje. Jei atsisakote reklamos prenumeratos, atkreipkite dėmesį, kad mes vis dar galėsime kartais su Jumis susisiekti (pvz. užsakymo ir pristatymo patvirtinimai bei informacija apie Jūsų teises).


Kam galime atskleisti jūsų duomenis?


Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais:


 • Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;

 • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

 • Su mūsų profesionaliais teisiniais konsultantais.

 • Su trečiomis šalimis, įtrauktomis į sukčiavimo prevencijos bei aptikimo veiklą.

 • Kitais atvejais, kai turime Jūsų sutikimą.

Kaip saugoma Jūsų informacija?


Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.


Šis Puslapis užtikrina, kad paliekant Puslapį duomenys būtų užšifruojami. Į šį procesą įeina informacijos ar duomenų konvertavimas į tam tikrą kodą, kad apsisaugotume nuo neleistinos prieigos. Šis Puslapis seka šį procesą ir naudoja saugius metodus, kad užtikrintų visų kreditinių ir debetinių kortelių sandorių apsaugą. Šifravimo metodai, tokie kaip SSl, yra naudojami tam, kad apsaugotų pirkėjų duomenis, keliaujančius į Puslapį ir iš jo, saugiais komunikaciniais kanalais.


Mes saugosime Jūsų asmeninius duomenis taip ilgai, kiek to prireiks aukščiau išvardintais tikslais, todėl šis periodas gali keistis, priklausomai nuo Jūsų santykio su mumis. Pavyzdžiui, Jums apsipirkus pas mus, mes saugosime Jūsų pirkimo įrašus laikotarpį, reikalingą sąskaitų-faktūrų išrašymui, mokesčiams ir garantiniams tikslams. Mes taip pat galime saugoti įrašus apie kontaktą su Jumis (pavyzdžiui, jei išsiuntėte skundą apie produktą), kol tai būtina tam, kad apsisaugotume nuo teisinių pretenzijų.Kai nebeturime pagrindo ilgiau laikyti Jūsų informaciją, ji yra pašalinama. Atkreipkite dėmesį, kad atšaukus mūsų reklaminių pranešimų prenumeratą, mes vis dar saugosime įrašus apie Jūsų elektroninio pašto adresą tam, kad užtikrintume, jog daugiau negausite reklaminių pranešimų.


Kam naudojami slapukai?


Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.


Informacija apie naudojamus slapukus.

Techniniai. Savo lankytojams stengiamės pasiūlyti pažangią, paprastą naudoti svetainę, kuri automatiškai prisitaiko prie jų poreikių ir norų. Norėdami tai pasiekti naudojame techninius slapukus, kurie padeda rodyti jums mūsų svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą, sukurti vartotojo paskyrą, prisijungti ir tvarkyti jūsų užsakymus. Šie techniniai slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui


Jūsų teisės.


Jūs turite tam tikras asmeninių duomenų apsaugos teises, įskaitant teisę prieigai, perkeliamumui, pataisymui ir užklausai dėl Jūsų asmeninių duomenų pašalinimo.


Kiekvienas vartotojas turi teisę:


 • Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą.

 • Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis.

 • Kreiptis su prašymu panaikinti visus asmens duomenis.

Jūs taip pat turite teisę paprieštarauti Jūsų asmeninių duomenų panaudojimui tam tikriems tikslams, įskaitant reklamos siuntimą. Jei norite detalesnės informacijos apie reklamos atsisakymą, ieškokite skilties "Rinkodara", esančios aukščiau.


Mes laikysimės visų pageidavimų, kad panaudotume Jūsų teises atitinkamų įstatymų tvarka. Tačiau atminkite, kad šios teisės turi tam tikrų apribojimų, todėl gali būti aplinkybių, kuomet negalėsime įvykdyti Jūsų pageidavimų. Tam, kad pateiktumėte pageidavimą dėl savo asmeninių duomenų, turėtumėte susisiekti su mumis naudojant žemiau esančią informaciją. Jūs taip pat turite teisę susisiekti su vietos priežiūros institucija dėl duomenų apsaugos.


Susisiekite su mumis


Jei norite pateikti užklausą dėl bet kurio mūsų Privatumo Politikos aspekto, susisiekite su mumis vienu iš šių būdų:


El. paštu: info@drvet.lt


Telefonu: +37066939402


Rekvizitai

UAB „VET VENTURES“
Įmonės kodas 305405952
V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237

Rekvizitai

UAB „VET VENTURES“
Įmonės kodas 305405952
V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237

© DR.VET visos teisės saugomos 2021

Sprendimas:  MB "Devis"

© Dr. Vet visos teisės saugomos 2021

Sprendimas:  MB "Devis"

Domiesi šlapianosių pasaulio aktualijomis?

 

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Užsiprenumeruok naujienlaiškį!