Justė Urbonaitė

Veterinarijos gydytoja

Specializacija: kačių medicina, dermatologija, vidaus ligos

Justė Urbonaitė

Veterinarijos gydytojos įgūdžiai ir išmanymas apima smulkių gyvūnų dermatologines, alergijų bei vidaus ligų problemas, nuo tikslios diagnostikos iki veiksmingo gydymo plano sudarymo. Gydytoja yra ne tik aukštos kvalifikacijos specialistė, bet ir tikra kačių advokatė. Namuose ji turi du katinus – Flintą ir Juozą, iš kurių kasdien mokosi katinų elgsenos subtilybių. J. Urbonaitė turi ypatingą gebėjimą suprasti ir paaiškinti kačių elgesį, o jos empatija ir atsidavimas yra vertinami tiek pacientų, tiek jų šeimininkų. Profesionali ir šilta gydytoja yra pasirengusi atsakyti į visus Jūsų klausimus apie Jūsų augintinio sveikatą ir gerovę.

Kalbos

Lietuvių, anglų.

Specializacija

Kačių medicina, kačių elgsenos problemos, dermatologija, vidaus ligų diagnostika ir gydymas.

Išsilavinimas

Baigė veterinarinės medicinos magistro studijas, studijuoja kačių mediciną Tarptautinėje veterinarijos podiplominių studijų mokykloje (ISVPS).

Licencijos

Veterinarijos gydytojo licencija

Narystės

Tarptautinės kačių medicinos asociacijos (ISFM) narė.

Stažuotės

Associação Zoófila Portuguesa ligoninėje, Portugalijoje, 2019 m., Animal Health Veterinary Hospital, Kipre, 2018 m., Smådjurskliniken Örnsköldsvik, Švedijoje, 2020 m., London Cat Clinic, Jungtinėje Karalystėje, 2024 m.

Seminarai

Pasaulinės veterinarijos dermatologijos asociacijos organizuojami nuotoliniai dermatologijos seminarai 2021 m.; Dr. Philip Lhermette organizuojami laparoskopijos kursai 2022 m.; DipECVS Benito de la Puerta rengiami kursai apie brachicefalinio šunų sindromo chirurginį gydymą 2023 m.; Kačių medicinos specialistės organizuojami online kursai „Draugiškos katėms aplinkos kūrimas veterinarijos praktikoje” 2024 m.

Tapkite Dr. Vet komandos dalimi!

Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus ir prisijunkite prie veterinarijos profesionalų komandos

Dr.Vet