Socialinės atsakomybės

Siekiame būti socialiai atsakingu verslu – dalyvaujame įvairiose iniciatyvose, siekiančiose gerinti gyvūnų gerovę, teikiame pagalbą gyvūnų prieglaudoms.

Socialinės atsakomybės

Viena iš DR.VET vertybių – būti socialiai atsakingu verslu. Tai darome dalyvaudami įvairiose iniciatyvose, siekiančiose gerinti gyvūnų gerovę Lietuvoje bei suteikdami pagalbą Lietuvos gyvūnų prieglaudoms.

Mūsų veterinarijos gydytojai visuomet noriai dalyvauja šiuose projektuose, nes jiems veterinarija nėra tik darbas – tai gyvenimo būdas.

Pagalba Ukrainos gyvūnams

Karas Ukrainoje palietė ne tik žmones, bet ir gyvūnus. Į pagalbą kartu su GGI – Gyvūnų geros iniciatyva ir VšĮ „SOS gyvūnai“ išvyko jau daugeliui gerai žinomas DR.VET veterinarijos gydytojas Žygimantas Besakirskas. Su kitais savanoriais Žygimantas prie Ukrainos sienos praleido 3 paras, teikdamas būtiniausią medicininę pagalbą gyvūnams. Kartu taip pat nuvežė įvairių būtiniausių medikamentų, spec. maisto, papildų ir kitų reikalingų priemonių.

Dr.Vet

  • Daugiau apie Žygimanto kelionę į Ukrainą galite žiūrėti Delfi video reportaže bei skaityti straipsnyje:
  • Nuo karo Ukrainoje kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai: problemų kelia ne tik maisto trūkuma
  • Beglobius Ukrainos gyvūnus gydantis veterinaras Žygimantas: jie jautresni, bet tokie pat mylintys – DELFI Letena
  • Didžiuojamės turėdami tokius žmones DR.VET gretose!

Sterilizacijos projektas

Lietuvoje neseniai startavo naujas projektas – gyvūnų sterilizacija. Projekto iniciatorius ir pagrindinis vykdytojas yra mūsų partneris „Geri Namai“. Projekto pagrindinis tikslas – mažinti naujų beglobių gyvūnų gimimą Lietuvos kaimuose. Šiai dienai jau yra sterilizuota virš 600 šunų ir kačių. Projektas vykdomas 2-3 kartus per metus, o DR.VET veterinarijos gydytojai noriai prisijungia prie projekto vykdymo, nepriklausomai nuo to, kaip toli reikėtų važiuoti.

Prieglaudų gyvūnų profilaktinė priežiūra

Bendradarbiaudami su Lietuvos gyvūnų prieglaudomis, mūsų veterinarijos gydytojai reguliariai vyksta į jas atlikti profilaktinių bendrosios sveikatos apžiūrų beglobiams gyvūnams. Kaskart nuvykę gydytojai ne tik patikrina sveikatą ir suženklina dalį gyvūnų, bet ir susipažįsta su jų istorijomis. Palikti miške ar pririšti prie prieglaudos tvoros. Partrenkti automobilių ir atkentėję daugybę operacijų. Su traumomis, bailūs, liūdnų akyčių, bet vis tiek suteikia viltį dar vienam žmogui!

Dr.Vet
Dr.Vet

Žygis “Gamtą ir gyvūnus – mylėk atsakingai”

„Labanoro laumė“ kartu su „Festivalis gyvūnų gerovei – Spaudžiam leteną“ vasaromis organizuoja žygius, į kurį šiemet iškeliavo ir DR.VET Savanorių veterinarijos gydytoja Laura Rinkevičiūtė! Veterinarė ne tik smagiai leido laiką su dalyviais, bet ir pravedė seminarą žygio dalyviams apie tai, kaip tinkamai paruošti savo keturkojį žygiui, apsaugoti jį nuo perkaitimo bei prireikus suteikti pirmąją pagalbą.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.