Mūsų partneriai

Susipažinkite su mūsų partneriais, prisidedančiais prie gyvūnų gerovės

Mūsų partneriai

„Geri Namai“ veikla

„Geri namai“ – tai gyvūnų globos organizacija, kuri bendradarbiaudama su Lietuvos prieglaudomis, per pastaruosius šešis metus daugiau nei 1000-čiui Lietuvos beglobių šunų surado naujus namus Suomijoje. Dabar „Geri Namai“ pereina prie naujo ir ne ką mažiau svarbaus projekto įgyvendinimo – gyvūnų sterilizacijos. Jo pagrindinis tikslas – mažinti naujų beglobių gyvūnų gimimą Lietuvos kaimuose.

„Neužtenka tiesiog surasti naujus namus beglobiams gyvūnams. Problemai išspręsti reikia mažinti naujai gimstančių ir niekam nereikalingų gyvūnų skaičių – kas ir yra sterilizacijos projekto tikslas.“,– sako „Geri namai“ vadovė Liisa Leitzinger.

2022 metų pavasarį projektas buvo įgyvendintas 4-ą kartą ir šiai dienai jau yra sterilizuota virš 600 kačių bei šunų. Gyventojams tai jokių lėšų nekainuoja, viskuo pasirūpina „Geri namai“ kartu su Suomijos ir Švedijos partneriais „Pet Rescue Finland“ bei „Baltic Animal Care“. Projektas planuojamas atlikinėti 2-3 kartus per metus įvairiuose Lietuvos kaimuose, kuriuose benamių gyvūnų problema yra itin opi. Na, o DR.VET gydytojai tiesiogiai prisideda prie šio projekto – vykdami sterilizuoti, gydyti, skiepyti ir pasirūpinti šiais gyvūnais.

„Gyvūnai užima didelę ne tik mano darbo, bet ir laisvalaikio dalį. Visada stengiuosi sudalyvauti gerumo akcijose, kuriose reikalinga pagalba beglobiams ar į kitas sunkias sąlygas patekusiems gyvūnams.“, – dalinasi Žygimantas Besakirskas, DR.VET Vytenio klinikos gydytojas.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.