Paslaugos

Veterinarijos klinikų tinkle DR.VET teikiamos profesionalios gyvūnų ligų profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugos

Paslaugos

Patyrę gydytojai veterinarai pasirengę padėti Jūsų augintiniui sunegalavus, užklupus rimtai ligai, prireikus skubios pagalbos ir tiesiog norint pasitarti ar pasitikrinti profilaktiškai.

Pagrindinės klinikos paslaugos

Dažniausiai atliekamos paslaugos – gyvūnų vakcinacija, konsultacijos dėl augintinių priežiūros, laboratoriniai ir instrumentiniai diagnostiniai tyrimai, dantų apnašų valymas, įvairios gydomosios procedūros ir chirurginės operacijos.

* Greitoji paslaugų navigacija

Mūsų augintiniai mums yra tarsi šeimos nariai, tad kasdien jais rūpinamės, juos saugome ir prižiūrime. Tačiau net ir rūpestingiausiems gyvūnų savininkams tenka susidurti su įvairiomis situacijomis, kai jų mylimiems augintiniams prireikia skubios veterinarinės pagalbos. Tokiu atveju Jūsų laukia patyrę klinikų tinklo „Dr. Vet” veterinarijos gydytojai, visuomet pasirengę gyvūnams suteikti greitą ir profesionalią pagalbą.

Jūsų namuose atsirado naujas augintinis? Suprantame, kad tai gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir nerimo. Ar gyvūnas sveikas, kuo jį maitinti, kaip prižiūrėti? Mes esame tam, kad Jums patartume ir padėtume!

Gyvūnų kastracija yra dažniausiai atliekama chirurginė operacija, kurios metu, siekiant kontroliuoti nepageidautiną gyvūnų dauginimąsi bei norint ateityje išvengti tokių sveikatos problemų, kaip lytinių organų infekcijos, piometra (gimdos uždegimas), vėžys (pieno liaukų ar sėklidžių vėžys) ir kt., pašalinami gyvūno lytiniai organai.

Veterinarinė chirurgija – labai svarbi ir dažnai pasitelkiama veterinarinės medicinos sritis. Nuo planinių gyvūnų kastracijų iki sudėtingų chirurginių intervencijų – mūsų veterinarijos gydytojai chirurgai pasiruošę padėti atstatyti Jūsų augintinio sveikatą, funkcionalumą ir gyvenimo kokybę.

Sudėtingame veterinarinės medicinos pasaulyje persipina ginekologija, urologija ir reprodukcija – 3 svarbios disciplinos, užtikrinančios gyvūnų reprodukcinę ir šlapimo šalinimo sistemos sveikatą. Veterinarinė ginekologija apima patelių reprodukcinės sistemos tyrimą ir priežiūrą, sprendžiant su kiaušidėmis, gimda ir kitomis lytinėmis struktūromis susijusias problemas. Veterinarinė urologija daugiausia dėmesio skiria sudėtingam šlapimo takų darbui tiek patinų, tiek patelių organizmuose, taip pat būklių, turinčių įtakos inkstams, šlapimo pūslei ir su šalinimo sistema susijusiems organams, valdymui. Šių sričių gydytojai atlieka itin svarbų vaidmenį užtikrinant gyvūnų gerovę ir sveikų palikuonių atsiradimą.

Veterinarinė neurologija yra veterinarinės medicinos sritis, skirta diagnozuoti, gydyti ir užkirsti kelią gyvūnų smegenų bei nervų ligoms. Veterinarinė neurologija atlieka pagrindinį vaidmenį atskleidžiant neurologinių būklių, tokių kaip traukuliai ar paralyžius priežastis ir užtikrinant, kad mūsų augintiniai gautų specializuotą priežiūrą, reikalingą optimaliai neurologinei sveikatai.

Veterinarinė traumatologija yra svarbi veterinarijos sritis, apimanti visas veterinarines situacijas, su kuriomis gyvūnai susiduria po patirtų traumų. Veterinarinė traumatologija skirta gyvūnų patirtų sužalojimų diagnostikai, gydymui ir prevencijai, pradedant nuo smulkių nelaimingų atsitikimų iki gyvybei pavojingų incidentų. Tai yra svarbi veterinarinė disciplina, padedanti sumažinti skausmą, palengvinti sveikimą ir atkurti bendrą mūsų mylimų kompanionų gerovę.

Sudėtingame veterinarinės medicinos pasaulyje didelis dėmesys skiriamas veterinarinės ortopedijos sričiai. Šios srities vererinarijos gydytojai specializuojasi gyvūnų raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų diagnostikoje, gydyme ir prevencijoje. Veterinarinė ortopedija orientuojasi į sudėtingą kaulų, sąnarių, raiščių, sausgyslių ir raumenų sąveiką, siekdama išspręsti daugybę ligų, kurios turi įtakos mūsų brangių kompanionų mobilumui ir bendrai gerovei.

Veterinarinė dermatologija – tai mokslas apie gyvūnų odos, nagų, plaukų bei su jais susijusių liaukų ligas, diagnostiką, gydymą bei prevenciją. Veterinarinė dermatologija užtikrina bendrą mūsų mylimų keturkojų draugų sveikatą ir gerovę.

Veterinarinė vidaus ligų medicina yra svarbi veterinarijos sritis, skirta gyvūnų vidaus organų ligų diagnostikai, gydymui ir prevencijai, siekiant užtikrinti visapusišką gyvūnų sveikatą. Veterinarinė vidaus ligų medicina apima įvairias disciplinas, pradedant vaizdine diagnostika ir baigiant veterinarine chirurgija.

Akys gyvūnams yra labai svarbios jų orientavimuisi aplinkoje ir bendrai savijautai. Tuo pačiu jos yra itin jautrios ir lengvai pažeidžiamos, todėl svarbu laiku atkreipti dėmesį į akių problemas ir kreiptis į veterinarijos gydytoją oftalmologą. Patyrę mūsų klinikų veterinarijos gydytojai oftalmologai išsamiai apžiūrės gyvūno akis, ištirs akių dugną, pamatuos akių spaudimą ir atliks kitus tyrimus, reikalingus tiksliai ligos diagnostikai.

Gyvūnai dažnai susiduria su dantų problemomis, tačiau šeimininkai ne visada laiku į jas atkreipia dėmesį. Veterinarinė odontologija nuolat tobulėja, atsiranda naujos technologijos, kurios padeda gyvūnams išsaugoti dantis, pagydyti burnos ertmės ligas.

Veterinarinė kardiologija ir pulmonologija yra svarbios veterinarijos sritys. Tačiau šių sričių specialistų gydytojų veterinarų tarpe nėra daug.

Gyvūnų anestezija yra svarbi, kasdien veterinarijos gydytojų, ir ypač chirurgų, naudojama procedūra. Narkozė gyvūnams taikoma ne tik sudėtingų operacijų ir procedūrų metu. Ji gali būti pasitelkiama ir atliekant gyvūno apžiūrą ar įvairius vaizdinės diagnostikos tyrimus, kai jis yra sudėtingo charakterio ar tiesiog negali pabūti ramiai.

Vaizdinė diagnostika – viena svarbiausių diagnostikos priemonių veterinarinėje medicinoje. Ji kasdien naudojama tikslių diagnozių nustatymui.

Laboratoriniai tyrimai – vieni svarbiausių ir dažniausiai naudojamų tyrimų įvairių gyvūnų ligų diagnostikai. Laboratoriškai galima ištirti gyvūnų kraują, šlapimą, išmatas, skysčius iš krūtinės ar pilvo srities, skutmenas ir kitus mėginius.

Gyvūnų ženklinimas ir registravimas yra įstatymais reglamentuota, privaloma procedūra, kuri turi būti atlikta kiekvienam šuniui, katei ir šeškui per 4 mėn. nuo jų gimimo, bet ne vėliau kaip iki gyvūno perdavimo kitam savininkui.

Gyvūnų vakcinacija yra pagrindinė profilaktikos priemonė nuo pavojingų užkrečiamųjų ligų. Tam, kad būtų užtikrinta kuo patikimesnė apsauga, svarbu kiekvienam gyvūnui parinkti tinkamą vakcinacijos planą ir atsakingai jo laikytis.

Gyvūnų stacionaras reikalingas tada, kai gyvūnui reikalinga nuolatinė, intensyvi veterinarijos gydytojo priežiūra.

Profilaktinė gyvūnų patikra labai svarbi, siekiant užkirsti kelią lėtinių ligų progresavimui.

Gyvūnų draudimas – tai naudinga priemonė kiekvienam gyvūno savininkui, padedanti apsisaugoti nuo didelių finansinių nuostolių. Mūsų klinikose galite įsigyti „If“ augintinio draudimą, kuris atlygins išlaidas, jei augintinis susirgs ar patirs traumą. Netekus augintinio ar jam dingus, draudimas atlygins visą gyvybės draudimo sumą. Jeigu augintinis padarys žalą kitiems, draudimas atlygins žalą nukentėjusiajam.

Gyvūnų veisėjai – labai svarbūs mūsų klientai. Gyvūnų veisimas yra glaudžiai susijęs su veterinarija – norint užtikrinti sveikų bei laimingų keturkojų atsiradimą, būtina nuolatinė veterinarijos gydytojų pagalba ir priežiūra.

Kraujo netekimas gali nulemti labai rimtą, kritinę gyvūno būklę. Dėl anemijos gyvūnas gali būti vangus, letargiškas, neturėti apetito. Sukelti anemiją gali daug veiksnių – uždegimas, trauma, vidinis kraujavimas, erkių pernašamos ligos. Būtent kraujo bankas užtikrina, kad esant poreikiui, gyvūnui greitai ir efektyviai bus perpiltas tinkamos grupės kraujas.

Pets App