Veterinarinė oftalmologija

Akys gyvūnams yra labai svarbios jų orientavimuisi aplinkoje ir bendrai savijautai. Tuo pačiu jos yra itin jautrios ir lengvai pažeidžiamos, todėl svarbu laiku atkreipti dėmesį į akių problemas ir kreiptis į veterinarijos gydytoją oftalmologą. Patyrę mūsų klinikų veterinarijos gydytojai oftalmologai išsamiai apžiūrės gyvūno akis, ištirs akių dugną, pamatuos akių spaudimą ir atliks kitus tyrimus, reikalingus tiksliai ligos diagnostikai.

Dr.Vet

Įvairias akių ligas sukelti gali svetimkūniai, tokie kaip medžio atraižos, taip pat bakterijos, virusai, parazitai. Kartais akių gydymui užtenka antibiotinių akių lašų kurso, o kartais prireikia ir rimtų chirurginių intervencijų. Atsižvelgiant į tiksliai mūsų veterinarijos gydytojų oftolmologų nustatytą diagnozę, kiekvienu atveju gyvūnui parengamas optimaliausias gydymas.

Svarbu žinoti, kad ilgą laiką nesprendžiamos net ir minimalios akių problemos gali progresuoti į lėtines ir nepagydomas akių ligas, dėl kurių gyvūnas gali negrįžtamai apakti. Todėl suabejojus savo gyvūno regėjimu ir akių sveikata, rekomenduojame nedelsti ir apsilankyti pas veterinarijos gydytoją oftalmologą pilnam akių ištyrimui.

Kaip žinoti, ar Jūsų augintiniui reikia apsilankyti pas veterinarijos gydytoją oftalmologą?

Štai keli požymiai, rodantys, jog jis gali sirgti akių ligomis:

  •  Gyvūnui iš akių teka išskyros, akys nuolat ašaroja.
  • Gyvūno akis nėra skaidri, joje matomi akivaizdūs pakitimai.
  • Gyvūno akies vokas ištinęs, akis primerkta.
  • Gyvūnas rodo skausmingumą, diskomfortą nuolat trindamas akis letena ar į paviršius.
  • Gyvūnas praranda regėjimą.
Dr.Vet

Svarbu žinoti

Norint užtikrinti Jūsų mylimo augintinio akių gerovę, svarbus tinkamas pasiruošimas vizitui pas veterinarijos gydytoją oftalmologą. Pasiruoškite augintinio medicininę istoriją, įskaitant skiepus, vartotus vaistus ir pan.

Prieš vizitą nenuvalykite akių išskyrų, jei tokių yra, kad veterinarijos gydytojas galėtų tiksliau įvertinti situaciją. Atsineškite visus gyvūno vartojamus vaistus arba žinokite jų pavadinimus ir dozes. Jeigu turite Jus neraminančių klausimų dėl augintinio akių sveikatos, užsirašykite juos ir užduokite gydytojui vizito metu.

Svarbiausia, pasitikėkite patyrusiais mūsų veterinarijos gydytojais, kurie atliks tikslią diagnostiką ir paskirs kiekvienu atveju efektyviausią gydymą. Jūsų augintinio akių sveikata saugiose rankose!

D.U.K.

Kiek kainuoja vizitas pas veterinarijos gydytoją oftalmologą?

Specialisto konsultacija mūsų klinikose kainuoja 50-70 eurų. Už reikiamus diagnostinius tyrimus mokama papildomai.

Kaip žinoti, kad mano augintiniui reikia pasirodyti pas veterinarijos gydytoją oftalmologą?

Požymiai, rodantys, jog Jūsų augintinis gali sirgti akių ligomis:

  • Gyvūnui iš akių teka išskyros, akys nuolat ašaroja.
  • Gyvūno akis nėra skaidri, matomi akivaizdūs pakitimai akyje.
  • Gyvūno akių vokai ištinę, akis primerkta.
  • Gyvūnas rodo skausmingumą, diskomfortą nuolat trindamas akis letena ar į paviršius.
  • Gyvūnas praranda regėjimą.

Jeigu nesate tikri, ar su Jūsų gyvūno regėjimu ir akių sveikata viskas gerai, rekomenduojame apsilankyti pas mūsų veterinarijos gydytoją oftalmologą pilnam akių ištyrimui.

Kas gali sukelti akių problemas?

Įvairias akių ligas sukelti gali svetimkūniai, tokie kaip medžio atraižos, taip pat bakterijos, virusai, parazitai bei kitos priežastys.

Kaip išvengti akių ligų ateityje?

Kiekvienas atvejis yra individualus, tad apie konkrečių akių ligų prevencijos priemones papasakos gydytojas oftalmologas konsultacijos metu.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.

Pets App