Veterinaras Jūsų kišenėje: parsisiųskite PetsApp ir augintiniu rūpinkitės išmaniai!

Kasdienių rūpesčių bei darbų sūkuryje kartais pamirštame pasirūpinti ne tik savo, bet ir mylimo augintinio sveikata bei profilaktika. Turime sprendimą! Išbandykite NEMOKAMĄ PetsApp programėlę, kuri padės augintinio sveikata pasirūpinti greičiau, paprasčiau ir išmaniau. Galite sukurti profilį tiek vienam, tiek keliems augintiniams. Įsitikinkite, kaip tai paprasta:

Pets App

Registruokitės vizitui į artimiausią DR.VET tinklo kliniką vos keliais paspaudimais

Išsirinkite artimiausią kliniką, dominančią procedūrą, patogų vizito laiką bei gydytoją ir registruokitės vizitui. Užtruksite mažiau nei minutę! Apie artėjantį vizitą pamiršti neleis programėlės priminimas.

Pets App

Neramu? Turite skubių klausimų? Bendraukite žinutėmis su DR.VET klinikų tinklo gydytojais ir gaukite atsakymus

Augintinis staiga sunegalavo? O galbūt norite pasiteirauti, kaip praėjo operacija ar kita procedūra? Pasinaudokite greita virtualia pagalba: dalinkitės žinutėmis, nuotraukomis ir visus reikiamus atsakymus gaukite operatyviai.

Pets App

Programėlės turėtojams skirti spec. pasiūlymai, akcijos ir sveikatingumo planai

Turėdami PetsApp, galėsite pirmieji sužinoti apie sezonines akcijas bei pasiūlymus, pasinaudoti sveikatos planais, gauti priminimus bei atlikti skaitmeninius mokėjimus. Viskas Jūsų ir Jūsų keturkojo patogumui!

Pets App
Pets App