Stacionaro paslaugos

Gyvūnų stacionaras reikalingas tada, kai gyvūnui reikalinga nuolatinė, intensyvi veterinarijos gydytojo priežiūra.

Dr.Vet

Gyvūnų stacionare yra įrengti modernūs narvai, kuriuose galima reguliuoti šildymą ir šaldymą, taip padedant suvaldyti gyvūno kūno temperatūros pokyčius. Narvai valomi, dezinfekuojami, gyvūnams esant juose prižiūrima bendra higiena. Gyvūnas visada turi prieigą prie vandens indelio. Katės turi kraiko dėžutes. Šunys kelis kartus per dieną vedami į lauką, pasirūpinama tinkama jų mityba.

Gyvūnai stacionare yra nuolat stebimi, atsižvelgiant į gyvūno būklę koreguojamos gydymo schemos, skiriami vaistai, taikomos intraveninės skysčių infuzijos, atliekami laboratoriniai ar vaizdinės diagnostikos tyrimai, gyvūnas talpinamas į deguonies kamerą. Veterinarijos gydytojas visada susisiekia su augintinio savininku ir informuoja apie stacionarizuoto gyvūno būklę.

Laikotarpis, kurį gyvūnai praleidžia stacionare, priklauso nuo gyvūno būklės. Kritiniai pacientai po įvairių traumų, sudėtingų chirurginių operacijų, sutrikus svarbiausioms gyvybinėms funkcijoms, įprastai stacionare laikomi ir prižiūrimi bent 3 dienas. Gyvūnai, kuriems kasdien reikalinga atlikti tam tikras procedūras, tokias kaip žaizdos pertvarstymas, šlapimo pūslės plovimas ir kt., stacionare gali praleisti savaitę ar net daugiau laiko. Kiekvienas gyvūnas yra vertinamas individualiai, o sprendimas priimamas atsižvelgiant į savininko galimybes ir stacionaro svarbą augintiniui.

Mūsų tikslas – atsižvelgiant į gyvūno poreikius, suteikti jam kuo kokybiškesnę veterinarinę priežiūrą. Visada yra galimybė gyvūną stacionare palikti tik dienos metu, tačiau esant kritinėms situacijoms, rekomenduojame sergančius gyvūnus nakties metu palikti visą parą veikiančioje mūsų Lazdynų gyvūnų ligoninėje.

Dr.Vet

Svarbu žinoti

Gyvūnai veterinarijos klinikose dažnai patiria stresą. Jį dar labiau sustiprina skausmas bei diskomfortas, kurie neišvengiami, kai gyvūnas serga. Gyvūnų savininkams tokiose situacijose neretai būna sunku palikti savo augintinius, tačiau svarbu suprasti, jog dažniausiai gyvūnai jaučiasi geriau nejausdami savininkų nerimo šalia.

Mūsų veterinarijos gydytojai nuolat komunikuoja su stacionare paliktų gyvūnų savininkais, informuoja apie jų augintinių būklę. Nekritinės būklės gyvūnus visada leidžiama aplankyti, atvežti jų mėgstamų žaislų ar guolį.

Mūsų veterinarijos klinikų tikslas – užtikrinti, kad gyvūnai patirtų kuo mažiau streso, sukurti jiems ramią ir saugią atmosferą, nes tai turi labai svarbią reikšmę sėkmingam gyvūno sveikimui.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.

Pets App