Pirminė veterinarinė konsultacija

Jūsų namuose atsirado naujas augintinis? Suprantame, kad tai gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir nerimo. Ar gyvūnas sveikas, kuo jį maitinti, kaip prižiūrėti? Mes esame tam, kad Jums patartume ir padėtume!

Dr.Vet

Suprantame, kad augintinis yra Jūsų šeimos narys, todėl užtikriname, kad jis bus rūpestingai ir profesionaliai prižiūrimas kiekvieno vizito metu. Tai reiškia, kad mes ne tik pasiūlysime būtiną veterinarinę sveikatos apžiūra, bet ir padėsime Jums patardami, kokia kasdienė priežiūra ir mityba jam yra reikalinga namuose. Taip pat nepamiršime Jūsų augintinio pavaišinti skanėstu, jo paglostyti, kad apsilankymas pas veterinarijos gydytoją jam būtų smagi patirtis.

Kada ir kodėl būtina atlikti šią procedūrą?

  • Pirminė jauno gyvūno apžiūra leidžia veterinarijos gydytojui įvertinti bendrą gyvūno sveikatos būklę ir pastebėti įgimtas problemas, kurios gali lemti rimtus sveikatos sutrikimus ateityje. Specialistas procedūros metu apžiūrės Jūsų augintinio ausis, akis, burnos ertmę, įvertins kailio ir odos būklę, paklausys širdies ir plaučių garsų, pamatuos temperatūrą.
  • Pirminės apžiūros metu veterinarijos gydytojas sudarys profilaktikos planą dėl prevencinių priemonių nuo parazitų ar kitų infekcijų, kurios gali būti pavojingos ne tik gyvūnui, bet ir žmonėms. Savalaikė ligų profilaktika yra lemiamas žingsnis, užkertant kelią jų plitimui.
  • Veterinarijos gydytojas, atsižvelgdamas į gyvūno poreikius ir sveikatos būklę, pateiks naudingų Jūsų augintinio kasdienės priežiūros patarimų, padėsiančių užtikrinti, kad jūsų augintinis būtų sveikas, jaustųsi puikiai ir gyventų ilgai bei laimingai.
  • Svarbu atkreipti dėmesį, kad profilaktinius sveikatos patikrinimus būtina atlikti bent kartą į metus. Tai leidžia laiku pastebėti net menkiausius pokyčius, esant poreikiui, suteikti reikiamą gydymą ir užkirsti kelią rimtoms sveikatos problemoms.
Dr.Vet

Kaip pasiruošti procedūrai?

Ruošiantis pirmąjam Jūsų augintinio vizitui į veterinarijos kliniką, siūlome pasiruošti saują skanukų, taip pat turėti mėgstamą gyvūno žaisliuką, padėsiantį jam nusiraminti. Pirminės veterinarinės konsultacijos metu mūsų specialistai stengiasi gyvūnui sukelti kuo mažiau streso, apdovanoti jį skanėstais, paglostymais ir taip sukurti gerą patirtį gyvūnui, kad ir sekantys apsilankymai pas mus nebūtų gąsdinantys.

D.U.K.

Kas bus atliekama pirminės veterinarinės konsultacijos metu?

Pirminės veterinarinės konsultacijos metu veterinarijos gydytojas apžiūrės gyvūno akis, ausis, burnos ertmę, kailio, odos būklę, paklausys širdies, plaučių garsų, pamatuos temperatūrą ir atliks bendrą sveikatos būklės vertinimą. Esant poreikiui, specialistas paskirs papildomus diagnostinius laboratorinius tyrimus. Veterinaras taip pat rekomenduos profilaktines priemones nuo parazitų, sudarys vakcinacijos planą, patars dėl kasdienės augintinio priežiūros ir mitybos, atkreips Jūsų dėmesį dėl būtinybės suženklinti gyvūną pagal LR įstatymų reikalavimus.

Ar pirminės veterinarinės konsultacijos metu gydytojas patars dėl naujo augintinio mitybos?

Įsigijus naują augintinį visuomet patariama pasitarti su veterinaru, kad būtų pasirinktas tinkamiausias maisto tipas ir porcijų dydis. Registruokitės pirminei veterinarinei konsultacijai, kurios metu specialistas, įvertinęs Jūsų augintinio sveikatos būklę, amžių, svorį, veislės ypatumus, patars dėl kasdienės ar gydomosios mitybos. O visose mūsų veterinarijos klinikose galėsite įsigyti kasdienių ar gydomųjų pašarų bei papildų įvairių rūšių ir veislių augintiniams.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.

Pets App