Paslaugos veisėjams

Gyvūnų veisėjai – labai svarbūs mūsų klientai. Gyvūnų veisimas yra glaudžiai susijęs su veterinarija – norint užtikrinti sveikų bei laimingų keturkojų atsiradimą, būtina nuolatinė veterinarijos gydytojų pagalba ir priežiūra.

Dr.Vet

Gyvūnų veisėjams galime pasiūlyti veterinarijos gydytojų konsultacijas akušerijos, ginekologijos, gyvūnų priežiūros klausimais, atlikti rentgeninį tyrimą vaisių skaičiaus įvertinimui, ultragarsinį tyrimą, padedantį įvertinti jų gyvybingumą. Mūsų klinikose taip pat atliekami įvairūs, veisiant gyvūnus svarbūs laboratoriniai tyrimai – citologiniai, bakteriologiniai tyrimai, progesterono nustatymas kraujyje. Esant poreikiui veterinarijos gydytojai yra pasiruošę padėti gyvūnui gimdymo metu ar atlikti skubią Cezario pjūvio operaciją.

Svarbu palaikyti kontaktą su veterinarijos gydytoju ir jaunikliams augant. Gyvūnų jaunikliai yra labai jautrūs įvairiems patogenams, tad mūsų veterinarijos gydytojai visada pasiruošę padėti šuniukui ar kačiukui netikėtai pradėjus viduriuoti ar atsiradus kitai grėsmę jų gyvybei keliančiai priežasčiai. Taip pat, svarbu nepamiršti ir mamos, kuriai po gimdymo gali atsirasti įvairių komplikacijų. Viena iš jų – eklampsija (liga, kurios metu organizme kritiškai trūksta kalcio).

Jauniklių augimo metu veterinarijos gydytojas paruoš individualų profilaktikos planą, o jiems sulaukus tinkamo amžiaus, mūsų klinikose galima bus atlikti gyvūnų ženklinimą, registravimą, vakcinaciją, išrašyti europinį pasą ir taip paruošti mažylius naujiems namams.

Mes vertiname savo klientus gyvūnų veisėjus, tad daugeliui procedūrų taikome nuolaidas. Mūsų tikslas padėti į pasaulį ateiti sveikiems mažyliams ir padėti išleisti juos į naujus namus pilnai tam pasiruošusius.

Kodėl veisėjams verta rinktis mūsų klinikų tinklą?

Štai keletas svarbių privalumų:

  • Mūsų klinikose veislynams yra taikomos net iki 50 proc. nuolaidos!
  • Mūsų klinikose yra daug savo srities žinovų, kurie pakonsultuos visais rūpimais klausimais, atliks visus reikiamus tyrimus.
  • Mes nuolat investuojame į naujausias technologijas ir tyrimus, tad galime jums pasiūlyti itin tikslią diagnostiką, kuri padės užauginti sveiką ir laimingą šuniukų ar kačiukų vadą.
Dr.Vet

Svarbu žinoti

Susipažinti su gyvūno vaikingumą prižiūrinčiu veterinarijos gydytoju kviečiame dar prieš gyvūno kergimą. Tokiu būdu veterinarijos gydytojas žinos visą Jūsų gyvūno sveikatos istoriją ir jo veisimo metu galės efektyviai koreguoti profilaktikos ir pasiruošimo schemą. Veterinarijos gydytojas užtikrins, kad tiek motina, tiek jaunikliai būtų sveiki ir jaustųsi gerai.

Mūsų veterinarijos gydytojų tikslas – padėti užauginti kuo sveikesnes gyvūnų vadas, todėl esame pasirengę Jums padėti, kad ir kokios pagalbos beprireiktų.

D.U.K.

Kokio dydžio ir kokioms paslaugoms taikomos nuolaidos veislynams?

Priklausomai nuo procedūros, veislynams taikomos 6-50 proc. nuolaidos. Nuolaidos taikomos pirminei apžiūrai, ultragarsiniam tyrimui dėl vaikingumo nustatymo, kastracijoms, vakcinacijoms, europinio paso išdavimui, ženklinimui mikroschema ir kitoms procedūroms bei priemonėms.

Ar atliekate progesterono kiekio nustatymo tyrimą?

Taip, atliekame šį tyrimą Lazdynų gyvūnų ligoninėje.

Kokia nauda veisėjams lankytis vererinarijos klinikų tinkle „Dr.Vet“ ?

  • Mūsų klinikose veislynams yra taikomos net iki 50 proc. nuolaidos.
  • Mūsų klinikose yra daug savo srities žinovų, kurie pakonsultuos visais rūpimais klausimais, atliks visus reikalingiausius tyrimus.
  • Mes nuolat investuojame į naujausias technologijas ir tyrimus, tad galime jums pasiūlyti visą reikalingą diagnostiką, kuri padės užauginti sveiką ir laimingą šuniukų ar kačiukų vadą.

Kokias paslaugas teikiate veislynams?

Patyrę veterinarijos gydytojai konsultuoja akušeriniais, ginekologiniais, gyvūnų priežiūros klausimais, atlieka visus reikalingus laboratorinius ir vaizdinės diagnostikos tyrimus, padeda gyvūnui gimdyme, esant poreikiui, atlieka skubią Cezario pjūvio operaciją. Veterinarijos gydytojai padeda ir jauniklių augimo laikotarpiu, tvarkant reikalingus dokumentus ir paruošiant gyvūną naujiems namams.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.

Pets App