Miglė Mikalauskaitė

Veterinarijos gydytoja

Specializacija: vidaus ligos, chirurgija

Miglė Mikalauskaitė

Miglė yra kupina užsidegimo ir meilės gyvūnams. Dar studijų metais dirbusi DR.VET klinikose kaip asistentė ir administratorė, baigusi veterinarijos studijas ji toliau tęsė karjerą DR.VET tinkle ir tapo puikia veterinarijos gydytoja.

Gydytoja yra vidaus ligų specialistė, tačiau labiausiai domisi ir kvalifikuojasi minkštųjų audinių chirurgijoje. Ji atlieka daug chirurginių procedūrų pradedant kastracijomis, baigiant užsisukusio skrandžio chirurginiu gydymu bei gastropeksija. Tiek planinės, tiek skubios pagalbos atveju – Jūsų augintinis patikimose rankose!

Kalbos

Lietuvių, anglų, rusų.

Specializacija

Minkštųjų audinių chirurgija, vidaus ligos, skubi pagalba.

Atlieka šunų ir kačių kastracijas, navikų šalinimo operacijas, diagnostines laparotomijas, svetimkūnių šalinimą (enterotomijas, gastrotomijas, žarnų rezekcijas), cistotomijas, splenektomijas, skrandžio atsukimą, gastropeksiją, Cezario pjūvį, mastektomijas, endoskopijas, žaizdų chirurginį gydymą bei drenavimą, diafragmos išvaržos chirurginį gydymą, mėginių paėmimą, vidaus ligų gydymą ir diagnostiką, kraujo donorystę (kraujo surinkimas ir perpylimas kitam gyvūnui).

Išsilavinimas

2022 m. baigė LSMU veterinarinės medicinos magistro studijas, įgijo veterinarijos gydytojo kvalifikaciją.

Seminarai, kursai

2023 m. XXXI International Small Animal Veterinary Medicine Congress of PSAVA.

Tapkite Dr. Vet komandos dalimi!

Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus ir prisijunkite prie veterinarijos profesionalų komandos

Dr.Vet