2022-07-19

Ką daryti, kad šuo nebeprašytų jūsų maisto?

Šunys yra motyvuojami maistu, todėl nenuostabu, kad dažnai jie prašo mūsų maisto. Kad ir kokios mielos būtų tos šuniukų akys, duodant jiems maisto likučius, tik sustiprinamas elgetavimas ir laikui bėgant jie pradeda tai daryti dažniau.

Taigi, ką daryti, kad jūsų šuo nebeprašytų maisto? Pabandykite panaudoti šiuo 7 patarimus, tačiau nepamirškite, kad jie reikalaus laiko ir kantrybės, iki kol šuo (ir jūs) išmoks.

1. Neleiskite šuns prie valgomojo stalo

Tai yra paprasčiausias būdas priversti savo šunį nustoti elgetauti – neįleidžiant jo į kambarį valgio metu. Galite tiesiog uždaryti kambario duris arba naudoti kūdikio vartus ar kažką panašaus, kad užblokuotumėte prieigą. Taip pat galite nuvesti savo keturkojį draugą į narvą valgio metu, kad jis jūsų netrukdytų.

2. Prieš sėdant vakarieniauti, pašerkite savo keturkojį kitame kambaryje

Jei šersite savo šunį prieš sėsdami valgyti ir atskirame kambaryje, jis bus užimtas savo maistu, o jūs valgysite savo. Be to, jie taip pat bus sotūs, todėl turės mažiau priežasčių prašyti dalies jūsų valgio.

3. Užimkite savo šunį

Augintinio užimtumas valgio metu yra gera idėja ir puikus būdas išvengti elgetavimo. Duokite jiems mėgstamą žaislą ar sudėtingą žaidimą, kurį jie galėtų atlikti, kol jūs valgysite. Jie bus užsiėmę žaidimu ir negalvos apie maistą.

4. Išmokykite savo šunį eiti į tam tikrą vietą jūsų valgio metu

Išmokę šunį eiti į savo vietą valgio metu, atgrasysite elgetauti. Pradėti galite liepdami jiems „eiti į savo vietą“, kol ruošiate maistą. Apdovanokite juos skanėstais, kai jie daro taip, kaip prašoma. Galiausiai išmokysite šunį eiti į vietą, kai sėsite prie stalo.

5. Ignoruokite savo šunį

Žinoma, kad sunku ignoruoti savo augintinį, kai jis žiūri mielomis akimis. Tačiau bet koks dėmesys neigiamam elgesiui jį tik sustiprins.

6. Užtikrinkite, kad visi laikytųsi taisyklių.

Jei nustatote taisyklę nemaitinti savo augintinio maistu nuo stalo, įsitikinkite, kad visi jūsų šeimos nariai jos laikosi. Priešingu atveju jūsų šuo susipainios ir elgesys nesibaigs.

7. Pakeiskite savo šuns mitybą

Ar jūsų šuniukas nekreipia dėmesio į savo maistą ir elgetauja? Tada gali būti laikas pakeisti savo augintinio mitybą. Yra didelė tikimybė, kad jūsų šuniukas nevalgo savo ėdalo, nes jam nepatinka jo skonis, todėl suraskite sveiką ėdalą, kuris jam patiks.

Gali prireikti šiek tiek laiko, kol išmokysite savo šunį neprašyti maisto Jums valgant, bet tai padaryti įmanoma! Pamėginkite pasinaudoti šiais 7 patarimais ir nepamirškite būti kantrūs, kadangi šis procesas užtrunka.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.