2022-08-12

Norėtumėte įsigyti šunį, bet negalite pakęsti šėrimosi? Štai keletas veislių, kurios nesišeria!

Naujo šuns įtraukimas į šeimą gali būti įdomus ir smagus dalykas, ypač jei tai pirmasis jūsų augintinis. Daugelis naujų šeimininkų žino, kad šunys reikalauja daug priežiūros, laiko. Nuolat valyti slenkančius šunų plaukus nuo baldų ir drabužių vargina, todėl kai kurie žmonės dažnai yra linkę nepriglausti šuns į savo namus.

Laimė, yra keletas šunų veislių, kurie visiškai nesišeria, arba šeriasi labai mažai, todėl neatmeskite galimybės įsigyti švelnų šeimos narį! Žinoma, reikia nepamiršti, kad šių augintinių kailį reikia prižiūrėti ypatingai, kadangi jų plaukai auga ir neiškrenta.

Pateikiame sąrašą šunų veislių, kurios galbūt tiks tiems, kas nenori įsigyti šuns dėl šėrimosi.

Pudelis

Pudeliai nesišeria, tačiau viena iš geriausių priežasčių, kodėl verta įsigyti pudelį, yra tai, kad jie yra viena protingiausių šunų veislių. Jie yra skirtingų dydžių – galite įsigyti standartinį, vidutinį, miniatiūrinį ar net žaislinį pudelį, priklausomai nuo jūsų norų ir galimybių. Jie puikiai mokosi, yra lojalūs ir netgi laikomi „kalbančiais“.

Jų kailis yra beveik hipoalergiškas ir nesivelia, tačiau juos reikia prižiūrėti ir vesti į kirpyklą.

Cvergšnauceris ( miniatiūrinis šnauceris)

Šnauceriai yra linksmi ir energingi, todėl jie yra puikūs augintiniai. Žinoma, ši veislė nesišeria. Jie mėgsta būti dėmesio centre ir įtikti savo savininkams. Tačiau jiems reikia daug psichinės ir fizinės stimuliacijos, todėl labiausiai šios veislės šuniukai tinka šeimai su vaikais, tuomet jie gaus daug dėmesio ir veiklos.

Airių terjeras

Airių terjerai yra puikūs sargybiniai šunys ir viena iš idealiausių, mažai besišeriančių, veislių pasirinkimų. Jiems, kaip ir šnauceriams, reikia daug fizinio aktyvumo, todėl galite pagalvoti apie agility treniruotes. Šios veislės atstovai yra išskirtiniai gynėjai ir ištikimi augintiniai.

Maltos bišonas

Maltos bišonai yra ne tik žavingi ir nesišeriantys augintiniai. Jie mėgsta gauti daug dėmesio ir suteiks savo šeimai papildomos meilės ir laimės. Maltos bišonų veislė taip pat žinoma kaip protinga ir mėgstanti daug žaidimų, todėl apsvarstykite galimybę investuoti į keletą smagių žaislų ir galvosūkių, kad jūsų šuns protas būtų lavinamas.

Jorkšyro terjeras

Jorkšyro terjerai yra puikūs šunys, kurie gali tilpti į rankinę ar krepšį. Jų švelnūs plaukai yra panašūs į žmogaus plaukus, o ne kailį, todėl ši veislė yra laikoma hipoalergiška žmonėms. Žinoma, šie šunys taip pat nesišeria, tačiau juos reikia reguliariai šukuoti ir prižiūrėti, kad jų švelnus kailiukas nesiveltų.

Ši Cu

Ši Cu yra ištikimas šuo, pasiruošęs būti geriausiu jūsų draugu. Jie yra viena iš populiariausių šunų veislių pasaulyje. Tai protingi, nesišeriantys ir puikūs šeimos šunys, norintys sutarti su visais. Ši veislė gali būti jums netinkama, jeigu turite įtemptą darbą ir retai būnate namie, kadangi augintinį gali pradėti kamuoti išsiskyrimo nerimas.

Meksikiečių plikasis šuo

Šios veislės šunys būna dviejų rūšių – beplaukiai arba su kailiu. Nuplikęs arba be plaukų šuo idealiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški naminiams gyvūnėliams. Tačiau beplaukis šuo yra jautresnis aplinkai, todėl jį reikia saugoti esant žemai temperatūrai.

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Sveikatos planai Jūsų augintiniams

Gaukite būtiniausias paslaugas už geriausią kainą ir būkite ramūs dėl savo augintinio sveikatos.